BİAS Mühendislik Ltd. Şti.

Haluk Türksoy Sok. 12/3 Altunizade - İSTANBUL
0216 474 57 01       0216 474 57 05      info@bias.com.tr, akuntay@bias.com.tr, vozgul@bias.com.tr, mcesmeci@bias.com.tr, goral@bias.com.tr       www.bias.com.tr

BİAS Mühendislik; 1997 yılından beri başta Savunma, Havacılık-Uzay ve Otomotiv sektörü olmak üzere birçok sektörden endüstriyel kuruluşa ileri mühendislik çözümleri sunmaktadır.

Gelişkin mekanik tasarım, analiz-simülasyon yetenekleri ve Türkiye’nin en büyük özel test merkezi ve ölçüm alt yapısı, üretim fabrikası ve uzman insan kaynağı ile hizmet vermektedir. ISO 9001:2015 sertifikasına sahip olan BİAS Mühendisliğin test merkezi olan BİAS TOSB Otomotiv Test Merkezi, MIL STD 810G procedure I ve II ile muhtelif sivil sektör standartları çerçevesindeki titreşim, şok ve iklimlendirme testleri açısından akredite olmuştur. Ankara-Kahramankazan’daki fabrikası ve ODTÜ Teknokent, İstanbul Arge Merkezi, İYTE Teknopark ofisleriyle, ARGE temelli ürün ve hizmetler ortaya koymaktadır.

BİAS Mühendislik; Kara, Deniz, Hava, Uzay Sistemleri İçin Özel Makine, Ekipman, Test Sistemleri Üretimi ile Üretim Makinaları İmalatını yapmakta ve Mühendislik Hizmetleri vermektedir.

Silah sistemlerinin elektro-mekanik platformları, mekanizmaları, alt sistemleri, parçaları ile test platformlarının tasarımı, analizi test-ölçüm-doğrulaması ve imalatı, pres makinaları imalatı yeteneklerine sahiptir. Sektör lideri kuruluşların alt yüklenicisi olarak birçok proje imza atmıştır.

BİAS Mühendislik’in tasarım ve/veya üretimini gerçekleştirdiği ürünlerden bazıları; uydu paneli taşıma konteyneri, mühimmat yükleme mekanizmaları, zırhlı araç palet tasarımı, test platformları (atışlı test sistemi, pyro-shock test sistemi, yapısal test düzeneği) gibi muhtelif mekanik, elektro-mekanik komponent, alt sistem ve sistem ürünleri, akustik ölçüm sistemleri, kuvvet sensörleri ve pres makinalarıdır.

Sertifikaları

ISO 9001
ISO 17025
İletişim Bilgileri