Final Kaplama Boya İmalat Taş. Tic. Ltd. Şti.

Uzayçağı Cad 1254. Sok No:16-18 Yenimahalle - Ankara
0312 385 69 98       0312 385 69 23      info@finalkaplamaboya.com.tr, muhasebe@finalkaplamaboya.com.tr, hasan@finalkaplamaboya.com.tr      www.finalkaplamaboya.com.tr

  FİNAL METAL KAPLAMA BOYA İML TAŞ SAN TİC LTD ŞTİ 2002 yılında Ostim’de metal kaplama ve boya  sektörüne atılmıştır. 2011 Yılının başlarında artan talepler doğrultusunda 3500m² kapalı alana sahip  Ostim Uzayçağı şubemiz devreye alınmıştır.2015 yılında kapasite artışına gidilerek 6250 M2 kapalı alana sahip Ostim Uzayçağı 2.Şubemiz devreye girmiştir.

  2018 yılında yeni yatırım planı ile sektörde bir ilke imza atarak savunma sanayi otomotiv ve elektronik sanayi kuruluşlarına hizmet etmek üzere  12000m² alana sahip yeni fabrika inşaatını tamamlamıştır. Yeni fabrikamız 2019 Haziran ayında faaliyete geçecek olup Merkez olarak faaliyetlerini sürdürecektir. Final Savunma  AŞ Ostim bölgesinde 6250 m2 , Başkent OSB de 7000m2 olmak üzere toplam 13250 m2 kapalı alanda savunma ana ve yan sanayi müşterilerine hizmet vermeye devam edecektir.

  FİNAL KAPLAMA BOYA üretim alanında Yaş boya, Toz boya,Çinko-Nikel Kaplama, Alodin Kaplama, Çinko Fosfat Kaplama , Eloksal Kaplama, Mangan Fosfat Kaplama, Çinko Fosfat Kaplama, Pasivasyon ve Elektrolitik Çinko Kaplama Proseslerini uygulamaktadır. Yaş boya hattı 4000 m2’lik, toz boya hattı ise, 1000 m2’lik konveyör sistem üzerine kurulmuştur. Kaplama sistemi 2000 m’lik bir hat üzerine kurulmuştur.

 Kalite Kontrol Laboratuvarında üretim süreçlerinin tüm testleri yapılarak prosesleri kontrol altında tutmakta ve bunun sonucunda yüksek kaliteli ürün ve hizmet sunulmaktadır. Gelişen teknolojiyi yakından takip etmekte ve gelişmiş laboratuvar cihazları ile (XRAY, HULL-CELL , Tuz Testi, Otamatik Titrimetri, Kalınlık Ölçüm cihazları vs.) tüm ölçüm ve analizlerin yapılabildiği laboratuvarını kurmuştur. Savunma ve Havacılık Sanayi’nde uygulanan kaplama ve boya standartlarına uygun işlem yapılmaktadır. Planlanan yatırımlarla birlikte hedefimiz minimum hata oranı ile maksimum kapasitede  üretime ulaşmaktır.

  FİNAL KAPLAMA BOYA satış-pazarlama ve proje ekipleri ile birlikte güvenilir, kaliteli hizmet anlayışını ön planda tutmakta, satış sonrası hizmet desteğini proje ekibi ile birlikte yerinde tespit ederek sağlamaktadır. İç ve dış pazarda marka ve lider olmak için Savunma Sanayi ve Havacılık sektöründe tecrübeli personeli ile üretim teknolojilerini yakından takip etmekte en ileri uygulama teknikleri ile tüm süreçlerini yönetmektedir. Bünyesinde gerekli eğitimleri vererek ürün-süreç geliştirme çalışmalarını proje ekibi ile birlikte yürütmektedir. 

 ISO 9001.2008 ISO 14001:2004 , OHSAS 18001 ve AS 9100 Rev D kalite yönetim sistem belgelerine sahiptir. FİNAL KAPLAMA BOYA  Havacilik Uzay ve Savunma Sanayi sektörüne hizmet etmeyi planlamaktadır.  Ayrıca savunma ve havacılık sektörünün Kalite Yönetim Sistemi ve Nadcap Sertifikasyonlari ile Uluslararasi Havacılık ve Savunma Sanayi Mütahitleri Akreditasyon Programına sahip olmayı ve dünyada kabul gören Kalite Standartlarını uygulamayı hedeflemektedir.

FİNAL KAPLAMA BOYA çevreye duyarlı üretim gerçekleştirirken Temiz bir çevre için "Dogaya Saygılı Üretim" prensibini özenle sürdürmekte ve iç enerji verimliliği inisiyatifini gerçekleştirerek, tasarruf elde etmektedir.

 

Sertifikaları

ISO 9001
OHSAS 18001
AS 9100
İletişim Bilgileri
Firma Konumu
Şirket Videosu