Pi Makina Otomotiv İnş. Mak. Paz. İhr. İth. San. ve Tic. Ltd. Şti.

GOP Mah. 79/1 Sokak No:6/10-11 Gölbaşı - ANKARA
0 312 484 08 00       0312 484 14 36      pimakina@pimakina.com.tr, nkaya@pimakina.com.tr, hcal@pimakina.com.tr      www.pimakina.com.tr

Erg İnşaat Ticaret ve Sanayi Aş.’nin imalat birimi olarak kurulan Pi Makina, 1974’den beri ürettiği iş ve inşaat makinaları ile bugün tüm dünyaya hizmet vermektedir. Geniş ürün gamı ve yüksek kaliteli servis hizmetiyle 40 yılı aşkın süredir iş makinaları alanındaki faaliyetleri ve müşterilerin ticari ihtiyaçlarına yönelik sunduğu benzersiz çözümlerle Pi Makina dikkate değer başarı göstermektedir.

Ankara’da toplam 500.000 m2’lik açık ve kapalı üretim alanlarına sahip Pi Makina, yaklaşık 1000 personeli ile bölgesinde lider bir kuruluş olarak modern ve yenilikçi birçok iş kolunu aynı çatı altında toplamıştır. Proje, Ar-Ge, Test ve Kalite kontrol departmanları, Cnc işleme, Talaşlı imalat, Isıl işlem, Boyama ve Kumlama merkezleri öne çıkan birimlerdir. Kalite politikasının da öngördüğü gibi  sürekli iyileştirme yaklaşımıyla gelişmiş teknoloji kullanıp, zamanında ve kaliteli üretim yaparak müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. 

Beton santrallerinden beton pompalarına, kule vinçlerden kırma eleme tesislerine, kazıcı yükleyicilerden ekskavatörlere… güçlü, verimli ve güvenilir iş ve inşaat makinaları ile projenizi tam zamanında ve düşük maliyetlerle tamamlamaktadır. Ayrıca satış sonrası hizmetler ile sadece Türkiye’de değil dünyanın birçok ülkesinden müşterilerine 7/24 servis ve yedek parça hizmeti sunmaktadır.

“Pi Makina sizin için Çalışan makinalar üretiyor…”

Sertifikaları

ISO 9001
ISO 14001
OHSAS 18001
Tesis Güvenlik
İletişim Bilgileri