AYMER MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Saray mahallesi 53.cad No:6A Kahramankazan/ Ankara
0312 511 95 56       0312 511 95 56      info@aymermakina.com.tr      www.aymermakina.com.tr

Aymer Makine, Savunma ve Havacılık Sektöründe 20 yıllık birikim ile, 2021 yılında sektöre hizmet vermek amacıyla kurulmuş olup, Kahramankazan Saraykent Organize Bölgesinde, 700m2 kapalı alana sahip tesisinde talaşlı imalat üretim faaliyetlerine devam etmektedir.

Müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun olarak parçaların üretimini yüksek performans ve kalite ile gerçekleştiren AYMER MAKİNA, son teknoloji makine parkı ile bu kaliteyi kısa sürede sunmayı amaçlamaktadır.

 

Kaliteye, kendini sürekli geliştirmeye ve disiplinli çalışmaya verdiği önemi müşteri memnuniyeti ile bağdaştırarak müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmayı kendine hedef edinmiştir. Müşterilerimize daha iyi ürünü ve kaliteyi sunmak şirketin olmazsa olmaz politikasıdır.

Aymer Makine, üst yönetimi Kalite Yönetim Sisteminin oluşturulması, sürekliliği ve geliştirilmesi, müşteri memnuniyetinin arttırılması için gerekli olan kaynakları, üretim toplantıları ve yönetimin gözden geçirmesi toplantılarında tespit edilen ihtiyaçlar ve müşteri istekleri doğrultusunda belirler.

Firmamız ISO9001, ISO45001 ve ISO14001 belgelerine sahiptir. 2023 yılında AS9100 belgesine sahip olmak için gerekli çalışmaları başlatmıştır.

Aymer Makina, sizlere en iyi hizmeti verebilmek için Türkiye ve globaldeki tüm yenilikleri takip etmekte, gerçekleşen yenilikleri kendi yapısına entegre edip, değer katarak sizlere sunmaktadır. Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimiz ile üretmeye ve teknolojiyi takip etmeye devam eden şirketimiz, deneyimli ve alanında uzman kadrosu ile sektöre yön vermekte ve her zaman akılcı, inovatif, dinamik çözümler üretmektedir.

İletişim Bilgileri