Birikim Pilleri

Tepeören İtosb Mahallesi Recep Bilal Hancı Cd. İTOSB Sosyal Tesisleri No:4/20 Tuzla/İstanbul
02166299060       02166299360      kadem@birikimpilleri.com      www.birikimpilleri.com

Birikim Pilleri, sadece Türkiye’de değil, Avrupa genelinde de en fazla ürün çeşidi olan pil tedarikçileri arasındadır. Varta (MicorPil), Saft, Panasonic, Yuasa, LG, Murata, Tadiran, ve Molicel gibi global üreticiler başta olmak üzere, çok sayıda farklı üreticinin ürünlerinin satış ve dağıtımını yapan Birikim Pilleri, kategorisinde kendini ispat etmiş ve patentlenmiş Birikim Pilleri ürün ve çözümleri ile de müşteri ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Birikim Pilleri’nin bünyesinde geliştirilen PowerXtra markamız 2011 yılından bu yana hızla gelişmiş ve pazarda tercih edilen güvenilir ve uygun maliyetli bir ürün olarak kendisine sağlam bir yer edinmiştir.

Kuruluşundan bu yana dağıtıcılığını yaptığı onlarca markaların ‘tercih ettiği ve güvendiği dağıtıcı’; yüzlerce kurumsal müşterisinin ‘tercih ettiği çözüm ortağı’ ve binlerce tüketicinin ‘tercih ettiği pil, batarya ve akü satıcısı’ olmayı başarmıştır.

Birikim Pilleri, etik değerleri, mükemmeliyetçiliği, disiplini ve bir adım sonrasını görebilmeyi kurumun temel değerleri olarak benimsemiştir ve bu değerlerden taviz vermeden büyümeye devam etmektedir.

İletişim Bilgileri