RASİM MAKİNA A.Ş.

Saray mah. Sezai Karakoç cad. No:12 Kahramankazan/ANKARA
0312 394 32 37       0312 394 32 39      info@rasimmakina.com, halide@rasimmakina.com      www.rasimmakina.com

        Araç üstü vinç sektöründe Türkiye çapında tanınan firmamız 1993 yılında kurulmuş ve yüksek müşteri memnuniyeti ilkesi ile Avrupa menşeyli ürünleri müşterilerinin hizmetine sunmaya başlamıştır.2006 yılından itibaren ,Dünyanın en büyük imalatçıslarından biri olan FASSI ile yollarını birleştirmiş ve Türkiye genel distribütörü olarak faaliyetlerine devam etmektedir. 

        Dünya markası lider firma FASSI, ileri teknolojiye sahip fabrikalarında üretim yapmakta ve uzun ömürlü çalışma kapasitesi,performansı ve güvenilirliği ile uluslararası kalite standartlarında hizmet sunmaktadır.. Maksimum performans amaçlı dizayn edilen, ISO 9001:2000 Kalite Belgesi ve CE standartlarına sahip vinçler, tam katlanır ve hafiftir.

    Firmamız vinçlerle birlikte kullanılan, atık hurda ataşmanı,tomruk ataşmanı,forklift ataşmanı ,palet sıkıştırma ataşmanları konusunda  hem RASİM MAKİNA markası ile  hem de İtalyan ROZZI ve FERRARI INT. Markaların ürünlerini kullanıcılara sunmaktadır.

       FASSI vinçleri farklı sektörlere farklı uygulamalar ile öneren ve proje geliştiren bir firma olarak, çözüm odaklı çalışmalarımızın pozitif yansımalarını almaktayız.Kurumsal ve bireysel müşterilerimize sunduğumuz anahtar teslim hizmetlerimiz güçlü markamızın yanında tercih edilirliğimizi  arttırmaktadır.

        Şirketimiz 2010 yılı itibari ile;
Beton yapı elemanları sektöründe kullanılan ataşmanlarda dünya markası Alman PROBST ile, Hurda ve Ormancılık sektöründe  ataşmanlı kullanılan  vinçlerde Slovenyalı TAJFUN LIV-HIDRAVLIKA ile, Geri dönüşüm sektörününde sıklıkla kullanılan Kancalift konusunda İtalyan B.O.B ITALEV ile çalışmaya başlamış ve markaların modellerini aynı ilke ile müşterilerine sunmaktadır.

2015 yılı itibariyle İtalyan sepetli platform üreticisi SOCAGE firmasının temsilciliğini yapmaktayız.

        Şirketimiz uzun yıllara dayanan deneyiminde satış ve satış sonrası hizmet garantisi, düşük bakım maliyetleri ile müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı hedeflemektedir.

Sertifikaları

ISO 9001
İletişim Bilgileri