PCS TEST VE OTOMASYON SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ

Mustafa Kemal Mahallesi 2131 Caddesi No: 24/12 Çankaya - ANKARA
0312 284 20 59       0312 285 70 61      muhasebe@pcs.com.tr      www.pcs.com.tr

PCS, Process Control Systems

PCS, 1993 yılında kurulan, yüksek bilgi birikimine ve tecrübeye sahip, dinamik bir şirkettir. Firmamızın kuruluş amacı; yeterli tasarım ve üretimle, endüstride kullanılacak elektronik cihazların üretimi ve fabrika otomasyonudur.

PCS, kuruluşunu takiben kereste kurutma fırınları otomasyonu, benzinli ve dizel motorların bremze (fren) test tezgahlarını PLC ve SCADA kontrollü otomasyonu konularında önemli gelişmeler kaydetmiştir. PCS bu çalışmaların yanı sıra alçı sektörüne verdiği hizmetlerle de tanınmaktadır.

Başlıca çalışma alanlarımızdan ilki, endüstride kullanılan elektronik cihazların üretimidir. Bu cihazların tasarlanması ve üretimi kendi kadrolarımız tarafından yapılmaktadır. Diğer çalışma branşlarımızdan biri de otomasyon sistemleri için komple çözüm üretmektir. Bu otomasyon sistemleri küçük konvansiyonel kontrollü panolardan, komple bir fabrikanın otomasyonuna kadar değişen bir yelpazeyi kapsamaktadır.

PCS, planlı ve özverili çalışmaları neticesinde, genişlemiş ürün yelpazesi ve yüksek standartlarda üretim kalitesi ile tüm sektörler tarafından tanınan ve tercih edilen bir firma haline gelmiştir.

Amaçlarımız 

Endüstriyel otomasyona ilişkin detay proje deneyimimiz ve köklü bilgimizle çözüm ortağınız olmaktır. Maksimum ekonomik verimliliğe odaklanmış ve gelecekteki gelişmelere açık, modern, sahada kanıtlanmış yöntemler ve teknolojiler kullanmaktır.

Teknolojik gelişme konularında mükemmeliyeti yakalayarak, koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlayarak, endüstriyel otomasyon sektöründe ilerlemektir. PCS olarak hedefimiz, yeni pazarlardaki fırsatları değerlendirerek, müşteri ve ürün portföyümüzü genişletmektir. Bunun yanında stratejik olarak iş ortaklarımızla birlikte oluşturduğumuz tüm çözümleri, ürünleri ve hizmetleri dış pazarlara sunmaktır. Buna ek olarak mevcut müşterilerimize sunduğumuz hizmetin kalitesini sürdürmek, böylece kamu ve özel sektöre yönelik yurt çapında hizmet veren Türkiye’nin önde gelen, entegre sistem entegratörlerinden biri olmaya devam etmektir.

Ürünlerimizi ve en uygun fiyat ve en üstün kaliteyle müşterimize ulaştırmak ve sağladığımız üstün ürün kalitesini yine satış sonrası üstün hizmet kalitesiyle birleştirerek müşterilerimize bir bütün halinde sunmaktır.

Vizyonumuz 

Faaliyet alanı olan endüstriyel otomasyon, makine kontrolü otomatik kontrol ve SCADA konularında desteklediği ürünlerle geniş çaplı mühendislik ve müteahhitlik hizmetleri sunmayı hedeflemektir. Dünyadaki gelişmeleri takip ederek ve araştırma-geliştirme çalışmalarıyla katkıda bulunarak ürün ve hizmetlerimizin niteliğini arttırmak.

Sertifikaları

ISO 9001
İletişim Bilgileri