ULUSAL Kontrol Sistemleri Makina Tasarım San. ve Tic. Ltd. Şti.

Saray Mah. 60. Cad. No:13 Kahramankazan - Ankara
0312 354 13 45       0312 385 15 94      nejat@ulusalmakina.com, bilgi@ulusalmakina.com, nejatulusal@gmail.com      www.ulusalmakina.com

Firmamız, 30 yılı aşkın bir süredir imalat sektöründe yer alan Ulusal Aydınlatma’nın bilgi birikimi, tecrübesi ve imalat kapasitesini arkasına alarak, genç ve dinamik kadrosuyla 2006 yılında özel amaçlı makine imalatı ve endüstriyel otomasyon alanlarında faaliyet göstermeye başlamış, 2007 yılında ise Ulusal Kontrol Sistemleri Makine Tasarım San. ve Tic. Ltd. Şti. adıyla şirketleşmiştir. 

Şirketimizin ana faaliyet konusu mekanik tasarımdır. Mekanik tasarım odaklı endüstriyel otomasyon ve savunma sistemleri projeleri şirketin iş gücünün yoğun olarak kullanıldığı alanlardır. İmalat altyapımız için kritik önem taşıyan imalat personelimiz aynı zamanda geçmişten kalan tecrübesiyle alt yüklenici olarak imalat hizmeti de vermektedir.

Firmamızın hedefi, endüstriyel otomasyonu yoğun olarak kullanan üreticilerin ve savunma sanayi alanında faaliyet gösteren firmaların projelerine yüksek kaliteli, efektif ve güvenli çözümler sunmaktır. Uzun vadede faaliyet alanında aranan ve tercih edilen bir çözüm ortağı olmayı amaçlayan firmamız, aynı zamanda tamamen kendi tasarımı olan ürünlerle de hedeflediği pazarda lider sağlayıcı olmayı hedeflemektedir.

İletişim Bilgileri