Ermet End. Yüz. İşl. Sav. San. Tic. Ltd. Şti.

İvedik OSB. Arı Sanayi Sitesi 1474 Sokak (Eski 691 Sk.)No: 65 PK: Ostim ANKARA
3123957511       3123957173      info@ermetyuzeyislem.com.tr, hakan@ermetyuzeyislem.com.tr      www.ermetyuzeyislem.com.tr

ERMET ENDÜSTRİYEL YÜZEY İŞLEM SAVUNMA SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. çalışanları olarak kaliteyi olmazsa olmaz anlayışını kalite politikamız olarak belirledik.

Bu politika çerçevesinde;

- Gelişen ve değişen şartlara paralel olarak kalite yönetim sistemimizde sürekli iyileştirmeler yapmak temel ilkemizdir.
- Gerçekleştirdiğimiz tüm faaliyetlerde çevreyi koruma ve toplum-ülke menfaatlerini koruma ilkesini benimsemek.
- Müşteri beklentileri istek ve ihtiyaçlarına uygun ürün ve hizmetleri en uygun maliyetle, kaliteyle ve pazara ürünün giriş süresini düşürmek suretiyle koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak.
- Personel gelişimini, performansını ve verimliliğini arttırmak için eğitim ve motivasyon faaliyetlerine gereken önemi vermek
- İnsan ve çevre güvenliğinin sağlanmasında çok önemli olan imalat sanayi sektöründe en son teknolojik gelişmeleri takip ederek ulusal ve uluslar arası standartlara uygun projeler ve hizmetler gerçekleştirmek.
ERMET ENDÜSTRİYEL YÜZEY İŞLEM SAVUNMA SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. üst yönetimi olarak kalite politikamızın sürekliliğinin sağlanacağını ve kalite sistemimizin uygunluğunun denetleneceğini taahüt ederiz.

Certificates

ISO 9001
Contact Information