Birsel Savunma Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti.

Ostim Organize Sanayi Bölgesi 1273. Sokak No: 5 Yenimahalle - ANKARA
0312 394 46 67       0312 394 46 69      serdar@birselsavunma.com, bm@birselsavunma.com, yagiz@birselsavunma.com      www.birselmakina.com

Birsel, kurucu ortaklarının Savunma sektöründe geçirdikleri 30 senelik tecrübelerin ışığında Savunma Sanayi sektöründe kaliteyi sürekli olarak üst seviyede tutan bir üretim ve hizmet anlayışı ile 2013 yılında kurulmuştur.

Savunma sanayine talaşlı imalat, montaj, tasarım ve analiz konularında hizmet veren firmamız, özellikle zamanında ve kaliteli ürün teslimatını kendisine ilke edinmiştir.

Sürekli olarak kendini yenileyerek ve teknolojik gelişmeleri takip ederek ilerlemeyi ve gelişmeyi hedefleyen firmamız her sene yatırımlarını artırarak daha geniş müşteri kitlelerine hitap etmeyi planlamaktadır.

Kaliteyi ve müşteri memnuniyetini daima en ön planda tutan firmamız, ISO 9001-2008 Kalite Güvence Belgesi’ne sahiptir.

MİSYON

Birsel'in görevi; müşterilerine, sahip olduğu deneyim, bilgi ve teknoloji ile kaliteli, uygun fiyat ve güvenilirlikte ürün ve hizmetler sunmaktır.

VİZYON

Birsel, Savunma Sanayinin kuruluşlarından olup, tasarım, talaşlı imalat üretimi ve mekanik montaj üretimine hizmet sunabilmeyi hedeflemektedir.

HİZMETLERİMİZ

Savunma sanayi, Hassas Mekanik İşleme, Tasarım, Mekanik yedek parça üretimi, Montaj

Sertifikaları

ISO 9001
OHSAS 18001
İletişim Bilgileri