ADMATECH Mühendislik Makina San.ve Tic. Ltd. Şti.

OSTİM O.S.B. 1213. Cadde No:4/C Yenimalle / ANKARA
0312 394 51 54       0312 394 51 54      info@admatech.com.tr      www.admatech.com.tr

VİZYON VE MİSYON

Her süreçte kalite ve sürekli iyileştirme bilinci ile yaklaşan, takım olarak çalışmaktan gurur ve mutluluk duyan nitelikli PARÇA tedarikçisi olmak.

Etik İlkelerimiz:

2017 YILINDA YENİMAHALLE , ANKARA’DA KURULAN ŞİRKETİMİZ,

Tüm iş süreçlerimizde; çalışanlarımız ve paydaşlarımızla kurduğumuz bütün ilişkilerde şeffaflık, açıklık ve dürüstlük ekseninde hareket etmeyi öncelikli etik ilke kabul ederiz.

Şirketimize ait ve rekabet açısından dezavantaj yaratabilecek bilgileri; ticari sırları, henüz kamuya açıklanmamış mali ve diğer bilgileri; personel özlük haklarına ilişkin bilgileri ve üçüncü şahıslarla akdedilen “gizlilik anlaşmaları” çerçevesindeki bilgileri titizlikle koruruz.

Firmamıza mensup her bir bireyi, potansiyel ya da gerçek çıkar çatışmaları doğurabilecek ilişkilerden ve durumlardan uzak tutmayı amaçlarız. Çalışanlarımızın şirket içindeki konumlarından istifade ederek kurumsal anlamda iş ilişkisi içerisinde bulunduğumuz kişi veya kuruluşlardan şahsi çıkar sağlamasına müsaade etmeyiz. 

Yasal sorumluluklarımızın yanı sıra müşterilerimize, çalışanlarımıza, tedarikçilerimize, çözüm ortaklarımıza, rakiplerimize, topluma, şahıslara ve ADMATECH Markası ’ na karşı sorumluluklarımızı yerine getirmeye özen gösteririz.

Sertifikaları

ISO 9001
ISO 14001
OHSAS 18001
İletişim Bilgileri