NORMMED Medikal ve Mak. San. Tic. Ltd. Şti.

İvedik O.S.B. 1468 Cad. No : 193 Yenimahalle / ANKARA
0312 395 61 84       0312 395 61 85      egemici@normmed.com.tr, info@normmed.com.tr, ouyanik@normmed.com.tr      www.normmed.com.tr

NORMMED Medikal, sektörde yaklaşık 20 yıllık deneyimini 2011 yılında üretime aktarmış, Ankara İvedik OSB de teknolojik ve modern bir fabrika kurarak üretime başlamıştır. Sektördeki piyasa tecrübesini ve bilgi birikimini üretim alanında kullanarak yeni tasarımlara yönelik üretim kabiliyetini dünya standartlarındaki fabrika organizasyonuyla fiziksel şartlarını değerlendirmiştir. Fabrika alt yapısında geleceğe yönelik planlama yaparak makine parkını oluşturmuştur.

İnsan sağlığının üzerimize yüklediği sorumluluğun bilinciyle disiplinli, kaliteden ve denetimden ödün vermeyen üretim anlayışımızı; sahip olduğumuz ileri teknoloji cihazlarıyla, konusunda deneyimli çalışanlarımızla, işimize olan güvenimizi destekleyen güçlü sermaye yapımızla, bu yapı sayesinde sürekli geliştirmeye çalıştığımız bilgi ve makine teknolojileriyle dünya çapında ürün ve markasını kabul ettirmiş sayılı bir firma olmayı amaç edinmiştir.

Gümüş Kaplı Spinal İmplant Sisteminin Türkiye'deki tek üreticisi olan firmamız, yaratıcı, yenilikçi ve dinamik bir organizasyonel yapı ile üst düzey teknolojileri kullanarak sektöre kaliteli ürünler kazandıran, yurtiçi ve yurtdışı piyasalarda tercih edilen bir kuruluş olmayı amaçlayıp, kaliteyi ön planda tutarak üretim süreçlerini yürütmekte, müşteri odaklı stratejik ve sistematik bir yönetim anlayışı ve hasta memnuniyetinin vazgeçilemez bir değer olduğu anlayışımızla;

Torakolumbar Plak Sistemi
Lumbar ve Servikal Peek Kafes
Lumbar ve Servikal Korpektomi Kafes
Servikal Plak
Servikal Disk Protezi
Ortopedik Steril Turnike
Travma plakları ve ortopedik implantlar
Metal Kemik Plakları ve Metal Kemik Vidaları

üretimini yapmaktadır. Ayrıca tüm üretim gruplarımızdaki ürünlerin insan vücuduna implante edilmesinde gerekli olan cerrahi setler de kendi tasarımımız ve üretimimiz dâhilindedir.

Bu alanda tüm dünya çapındaki partnerlerimizle tasarım, AR-GE ve iş ortaklığı konularında beraberce çalışmak bizim hedefimizdir.

Saygılarımızla,
Emin GEMİCİ
Genel Müdür

Certificates

ISO 9001
AS 9100
TSE EN 9000
Tesis Güvenlik
ISO 13485
CE Belgesi
FDA

Related Images

Related Documents

Contact Information
Company Location
Company Video