Z-SİSTEM Havacılık ve Bilişim San. Ltd. Şti.

Teknopark Ankara İvedik OSB 2224. Cd. No:1 G Blok G-3 06378 Yenimahalle ANKARA
0312 395 0113       0312 299 21 09      zd@z-sistem.com, bilgi@z-sistem.com      www.ucankaya.com

2002'DEN BERİ

Z-Sistem, 2002 yılında Bilgi ve İletişim Güvenliği (BİG) teknolojileri alanında profesyonel hizmet vererek faaliyete başlamıştır. Çok kısa sürede tamamen Türkçe dili ile yönetilen ilk Türk BİG cihazi olan i-bekçi’yi geliştirmiştir. Ankara Ostim’de Teknopark kapsamında 350 metrekarelik AR-GE ofisi ve Üretim Tesisinde faaliyet vermektedir.

Z-Sistem personelinin %60’ı AR-GE ve ürün geliştirme üzerine yogunlaşmıştır. Personelinin %30’u ise Bilgi İletişimi ve Güvenliği grubu adı altında çözüm ortaklarına ve müşterilere 7/24 sürekli destek ve oryantasyon eğitimleri vermektedir.

Z-Sistem satış, pazarlama ve iş geliştirme konularını dış kaynak kullanma modeli ile yürütmektedir. Z-Sistem’in odaklandığı ana konu; güvenli bilgi iletişimi ve internet güvenliği teknolojileri ile kurumsal merkezi yönetim yazılımlarıdır.
Bilim adamları ile özellikle FPGA, donanımsal kripto ve iletişim teknolojileri konularında yakın çalışmakta ve ortak projeler geliştirmektedir. Ülkemizde kamu ve özel tüm dikey sektörlerde büyük ölçekli müşterilere sahiptir.

Contact Information