TEKNOKLAS A.Ş.

Saray Mah. 609. Cad. No: 5 Kazan / ANKARA
3122737273       musteri@teknoklasas.com, aliihsan@teknoklasas.com      http://www.teknoklasas.com

TEKNOKLAS A.Ş. boya ve kaplama sektöründe, Ankara’da 5200 m²’lik alana sahip ilk fason üretim yapan kuruluştur. 2000 m²’lik dış alan ve 3200 m²’lik kapalı üretim alanında 6 kişilik yönetim kadrosu, 5 mühendis ve 40 çalışanı ile hizmet vermektedir.

TEKNOKLAS üretim alanında yaş ve toz boya konveyör sistemlerine sahiptir. Yaş boya hattı 150 m’lik, toz boya hattı ise, 100 m’lik konveyör sistem üzerine kurulmuştur. Kaplama sistemi 40 m’lik bir hat üzerine kurulmuş olup 37 adet 600*1200*2500 ebatlarında havuzlara sahiptir. Çift kafa otomatik robot sistemi ile aynı anda 4 farklı kaplama yapabilme özelliği mevcuttur.

Laboratuvarında üretim sürecinin tüm testlerini yaparak gerekli kontrolleri gerçekleştirmekte ve sonucunda yüksek kaliteli ürün ve hizmet sunmaktadır. Planlanan yatırımlarla birlikte hedefimiz maksimum kapasitede üretime ulaşmaktır.

TEKNOKLAS A.Ş. satış-pazarlama ve proje ekipleri ile birlikte güvenilir, kaliteli hizmet anlayışını ön planda tutmakta, satış sonrası hizmet desteğini proje ekibi ile birlikte yerinde tespit ederek sağlamaktadır. İç ve dış pazarda marka ve lider olmak için Savunma Sanayi ve Otomotiv sektöründe tecrübeli personeli ile, üretim teknolojilerini yakından takip etmekte ve en ileri uygulama teknikleri ile tüm süreçlerini yönetmektedir. Bünyesinde gerekli eğitimlerini vererek ürün-süreç geliştirme çalışmalarını proje ekibi ile birlikte yürütmektedir.

ISO 9001:2008 Kalite belgelesine sahip TEKNOKLAS A.Ş. ilk önceligi Havacilik Uzay ve Savunma Sanayi sektöründe AS/EN 9100 kalite belgesini almak ve IAQG’in (Uluslararasi Havacilik Kalite Grubu) bir üyesi olmak için çalışmalarını son aşamaya getirmiş bulunmaktadır. Ayrıca otomotiv sektörünün önceliği olan ISO/TS 16949 Kalite Yönetim Sistemi ve Nadcap Sertifikasyonlari ile Uluslararasi Havacılık ve Savunma Sanayi Mütahitleri Akreditasyon Programına sahip olmayı ve dünyada kabul gören Kalite Standartlarını uygulamayı hedeflemektedir.

TEKNOKLAS A.Ş çevreye duyarlı üretim gerçekleştirirken Temiz bir çevre için "Dogaya Saygılı Üretim" prensibini özenle sürdürmekte ve iç enerji verimliliği inisiyatifini gerçekleştirerek, tasarruf elde etmektedir.

Sertifikaları

ISO 9001
ISO 16949
İletişim Bilgileri