Apeks Havacılık Tasarım Savunma Mühendislik Danışmanlık Ltd. Şti.

Saraykent San. Sit. 73.Sok. No:10 Saray PK: kazan Ankara Türkiye
3123955402       3123958934      apeks@apekshavacilik.com, gamze@apekshavacilik.com      http://www.apekshavacilik.com

APEKS Havacılık Tasarım Savunma Müh. Dan. Ltd. Şti savunma sanayi sektörünün gereksinimlerini karşılamak üzere uzman kadrosu,sektörün gerektirdiği ileri teknoloji makine, ekipman ve teçhizatıyla 2011 yılında yola çıkmıştır.

APEKS  büyümeye devam etmektedir. Bugün APEKS’in makine parkında 8 adet CNC (5 adet 5 eksen, 2 adet 4 eksen, 1 adet 3 eksen) ve 1 adet CMM bulunmaktadır.

APEKS bugün itibariyle 4’ü mühendis 23 personeliyle Saraykent Sanayi Bölgesindeki  850 m² kapalı  150  m²  açık olmak üzere toplam 1000 m² alana sahip işyerinde kalite anlayışını sürekli  geliştirerek hizmetine devam etmektedir.

APEKS geniş deneyim, gelişmiş bilgi birikimi sayesinde kendi sektöründe her türlü ihtiyacı karşılayacak imkana sahip olup AS9100C Havacılık, Uzay ve Savunma Organizasyonları Kalite Belgesi çalışmalarını başarı ile tamamlayarak ürün kalitesini belgelendirmiş durumdadır. Ayrıca Tai Tedarikçi Kalite Sistem Onay Sertifikası, Aselsan Yan Sanayi Onay Belgesi mevcuttur.

APEKS üretmiş olduğu her üründe müşteri memnuniyetini esas almış ve kalite yönetim sistemini müşteri memnuniyetini esas alarak oluşturmuştur. APEKS kurmuş olduğu kalite yönetim sistemi ile müşteri taleplerini yürürlükteki yasal ve mevzuat şartlarına uygun olarak karşılamayı, sistemin sürekli iyileştirilmesi güvencesini sağlamaktadır.

APEKS Havacılık’ta şu ana kadar yaptığımız işlerde kalite, müşteri memnuniyeti ve taahhütlerimize sadık kalmaktan gurur duyar ve gelecekte de bunların devamlılığını şimdiden taahhüt ederiz.

Sertifikaları

ISO 9001
İletişim Bilgileri
Firma Konumu
Şirket Videosu