Teknokar Savunma ve Havacılık A.Ş.

Gersan Sanayi Sitesi 2308 Sok. No: 9 Batıkent PK:--- Yenimahalle Ankara Türkiye
3122511325       3122509663      oktaygumus@teknokar.com, sinem.abay@teknokar.com, burak.saglam@teknokar.com, asli.saglam@teknokar.com      www.teknokar.com

Firmamız 2004 yılında Savunma Sanayine hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Her türlü askeri araç ve harp silahlarının kabloları tasarlanmakta ve üretilmektedir.
ISO 9001:2008 kalite belgesine sahiptir. Verdiğimiz hizmet, özel üretim teknikleri ve yüksek kalite standartları gerektirmektedir. Tecrubeli ve özel yetişmiş personelimiz düzenli olarak IPC/WHMA-A-620 ve IPC/EIA-J-STD-001 eğitimleri almaktadır.
Zırhlı araç ve Silah sistemlerinin kablo donanımlarının tasarımı Raychem - Harnwear programı kullanılarak yapılmakta ve bu konuda ana yüklenicilerede hizmet verilmektedir.
Yapılan bütün ürünlerin testleri bilgisayar ortamında , müşterinin isteği doğrultusunda yapılmakta ve test raporları sunulmaktadır.
Amacımız;
Türk Savunma Sanayinin her türlü askeri araç ve harp silahlarının ihtiyacı olan kablo donanımlarını yurt içinde karşılayarak ,dışa olan bağımlılıktan kurtarabilmektir.
Hedefimiz;
Ürettiğimiz ürünler ve sunduğumuz tüm hizmetlerle, yurtiçi ve yurtdışındaki ihtiyaçlara cevap veren, güçlü ve başarılı bir firma olmaktır.

Ürünler

Sertifikaları

ISO 9001
AS 9100
İletişim Bilgileri
Firma Konumu
Şirket Videosu