EST Endüstri Teknik Yüzey Kaplama İmalat San. ve Tic. A.Ş.

Ağaç İşleri San.Sit. 596.Sok No:19-21 İvogsan PK: Yenimahalle Ankara Türkiye
3123952738       3123952794      salih@endustriteknik.com, sena@endustriteknik.com, dicle@endustriteknik.com, info@estendustriteknik.com      www.endustriteknik.com

 

Şirketimiz, 1961 yılında Abdülhalim Dinçer (Mak. Yük.Müh-ETH/Zürih) tarafından Ankara'da kurulmuştur.

Yabancı ülkelere açılmanın, ticari ilişkiler kurmanın zor olduğu günlerden zamanımıza değin geçen 49 yılda şirketimiz, ağırlıklı olarak Avrupa'lı büyük imalatçı firmaların kaliteli ürünlerini ve teknolojideki yenilikleri bilgi, malzeme ve hizmet akışını efektif bir biçimde sağlayarak, iç pazara taşımak suretiyle ülkemizin belli başlı büyük projelerinde yer almıştır.

1983 yılında kurucumuz A.Halim Dinçer'in vefatını takiben, şirketimizin yönetimi F.Zeliha Özbek (Dinçer) ve Atila M. Dinçer'e geçmiş fakat, şirketin hizmet anlayışı ve prensiplerinde hiçbir değişiklik olmamıştır.

Temsilcilik ve ithalat işlemlerimizin yanı sıra, AFC(Anti friction coating), HVIC(High Voltage Insulator Coating) uygulamaları, devamlı ve etkin teknik destek, özel iş makine tamiri gibi çeşitli taahhüt işlerini de yerine getirmektedir.

Daha fazla kuruluşa , kullanıcıya ulaşmak ve hizmeti hızlandırmak amacıyla

1989 yılında Adana,
1999 yılında İstanbul,
2000 yılında Bursa,
2002 yılında İzmit,
2003 yılında İzmir,
2005 yılında İskenderun bürolarımız açılmıştır.
Tanıtım ve eğitim birçok eksik bilgiyi tamamlaması, yeni uygulama noktaları ve yaratıcı fikirlere zemin yaratmasından dolayı, bürolarımızın tümünde kuruluşlar periyodik olarak ziyaret edilerek, firma ilgililerine, eğitimli ve tecrübeli uzman ekibimiz tarafından teknik danışmanlık hizmeti verilmektedir.

Bu bağlamda yapılan ziyaretlerde, sorunlar yada istekler dikkatle dinledikten ve problem tam olarak tespit edildikten sonra firmalara, seminer, kapsamlı eğitim ve tanıtım toplantıları vasıtasıyla optimum çözüme yönelik etkili öneriler sunulmaktadır.

 

 

Sertifikaları

ISO 9001
NADCAP
İletişim Bilgileri
Firma Konumu
Şirket Videosu