Sağlam Metal Sanayi ve Ticaret A.Ş.

İvedik Org. San. Bölgesi Aydın Plastikçiler San. Sitesi 592.Sok. No:8 PK: Yenimalle Ankara Türkiye
3123958455       3123948457      dilan.tasyurek@saglammetal.com, volkan.kocak@saglammetal.com, oguzhan.koksal@saglammetal.com, volkankck@hotmail.com      http://www.saglammetal.com

Özel Çelikler ve Sert Bakır Alaşımlarını müşterilerimize teknik destek vererek sağlıyoruz. Çeliklerimizi 200 yıllık geçmişe sahip Almanya nın sayılı çelik üreticilerinden Dörrenberg Edelstahl’den ithal ediyoruz, Sert Bakır Alaşımlarını ise Çayırova-Gebze de kurulu tesislerimizde kendimiz üretiyoruz. 2005 yılından bu yana berilyumlu ve zirkonyumlu bakırlar ve alüminyum bronzlarını imalatında giderek daha çok uzmanlaşıyoruz. Toplam 4000 metrekarelik bir alanda kurulu olan tesislerimizde, üretimimizin %30 nu ihracat, %70’ini ise iç piyasadaki müşterilerine sunmaktadır.

Şirketimiz bu malzemelerde müşterilerimizin ideal üretime ulaşabilmeleri için malzeme seçimleri konusunda eğitimler verir. Öncü ve yaratıcı olmayı amaçlayarak sektördeki gelişmeleri yakından takip eder ve aktarır. Gerek yaptığı ayınlar, gerekse eğitim seminerleri vasıtasıyla temas halinde olduğu sanayii dallarını sürekli yeni bilgi ile donatmayı böylelikle onların gelişmesine katkıda bulunmayı amaç edinmiştir. 160 kişilik bir organizasyondan oluşan Sağlam Metal de 19 Metalurji Mühendisi, 3 Makine Mühendisi çalışmaktadır. Sürekli müşteri dolaşan 9 satış mühendisimiz vardır. Gebze tesislerimizde ayrıca bir İSG uzmanı, bir hekim ve bir çevre danışmanı da görev yapmaktadır.

 

İletişim Bilgileri
Firma Konumu
Şirket Videosu