2N Cam Teknolojileri ve Yapı Sistemleri Sanayi Ltd. Şti.

Uğur Mumcu Mah. 1568 Cad. Atisan San. Sit. No:64 Ostim/ANKARA
3122787740       3122787729      info@2n-cam.com      www.2n-cam.com
2N Cam Teknolojileri ve Yapı Sistemleri’nin bünyesindeki balistik camlar; Standart kurşun geçirmez camlara oranla bir çok avantajlara sahip olmasından dolayı iç piyasanın ihtiyacını karşıladığı gibi yurtdışına da ihracat yapmaktadır.
 

Standart kurşun geçirmez camlara oranla çok daha ince kalınlıklarda, dolayısıyla çok daha az ağırlıkta yüksek koruma sağlamaktadır.Ayrıca standart kurşun geçirmez camlar çok  kalın olduğundan yeşil renkli görünümlüdür.  2N CAM Balistik Camları ise ince olmasıyla renk değişikliği olmadığından camda koruma olduğu anlaşılmadığı gibi mevcut doğramalara da monte edilebilme imkanı verir.

Dışarıdan gelecek silahlı saldırılarda, 2N CAM Balistik Camlarından kurşun geçememesine rağmen,içeriden dışarıya geçebilmektedir.Böylece savunmaya yönelik  içeriden, dışarıdaki silahlı salgırgana silahla karşılık verilebilmesine imkan tanır.

Hiç bir kurşun geçirmez cam bu özelliklere sahip değildir.

 
Standart kurşun geçirmez cam uygulanmış bir mekanda çıkacak bir yangında, insanlar camı kırıp dışarı çıkamazlar.2N CAM Balistik Camlarından ise içeriden çok rahat çıkılabilmesine imkan tanır.
 
Hiç bir kurşun geçirmez cam bu özelliklere sahip değildir.

Sertifikaları

ISO 9001
ISO 14001
OHSAS 18001
İletişim Bilgileri