Metalurji Akdağ Isıl İşlem Ltd. Şti.

1201. Sokak No: 51-53-55 06370 Ostim PK:06372 Yenimahalle Ankara Türkiye
3123542087       3123543820      info@metalurjiakdag.com.tr      http://www.metalurjiakdag.com.tr/index.html

1993 yılında Ankara Sanayisine ısıl işlem hizmeti vermek amacıyla Ostim’de kurulmuştur. Ankara ve çevre illerde önemli müşteri portföyüne sahip olan firmamızın bünyesinde çok amaçlı olarak hizmet veren bir kalite kontrol laboratuvarı vardır.
Otomotiv Sanayi, Savunma Sanayi ve Demir Çelik Fabrikaları öncelikli olmak üzere sanayinin her kesiminde firmaların Isıl İşlem ihtiyaçlarını karşılamaktadır.
Konusunda uzman bir kadroya sahip olan firmamız, sanayinin her sektörüne 'Isıl İşlem ve Malzeme Seçimi' konusunda eğitimler de vererek ısıl işlem bilincinin gelişmesine katkıda bulunmaktadır.
Günümüzde Hidromek, Türk Traktör Fabrikası, Roketsan, FNSS, Nurol, MKE, Ereğli Demir Çelik Fabrikası, İskenderun Demir Çelik Fabrikası gibi ülkemizin önde gelen kuruluşlarına ve yan sanayilerine ısıl işlem hizmeti vermekte olan firmamız, her geçen gün teknolojisini yenilemek ve gelişen teknolojiye ayak uydurmak felsefesi ile Vakum ve Brazing Fırınlarını da bünyesine dahil ederek müşterilerinin sorunlarına çözüm olmaya devam etmektedir.

Products

Certificates

ISO 9001
Contact Information