Assan İş Makinaları Yed. Par. İml. San Ve Tic. Ltd. Şti.

ASO 1. OSB Nahçivan Cad. No:2 Sincan/Ankara
03122676767       03122670606      info@asp.com.tr, sinem.acar@asp.com.tr      www.asp.com.tr

1986 yılında kurulmuş olup, ASSAN, tecrübesi, hızlı servisi ve firma tarafından 1996 yılında kurulmuş olan ASP markası altında satılan yüksek kalite ürünleri ile benimsenmiştir. ASSAN’ın uzun tecrübesi sayesinde, ASP Makine dünya piyasasında bulunan yan sanayi yedek parça tedarikinde büyük başarılar elde edip adını yüksek kalite sağlayan bir marka olarak yerleştirmiştir.

ASP’in özelliği ağır iş makine yedek parça üretimi ve bunlar Caterpillar® uyumlu 7.000 yedek parça, Komatsu® uyumlu 1050 yedek parça ve Kawasaki® uyumlu 300 yedek parçadan oluşmaktadır. Güncel ürün yelpazesinin yanı sıra, ASP üretim grubuna her ay 35 yeni parça ekleyerek büyümeye devam etmektedir. Üretimde 8,530 ve özellikle seçmiş olduğu diğer kaynaklardan tedarik ettiği 2,500 üzeri yedek parçası ile ASP hiç şüphesiz Türkiye’de üretim ve satış konusunda liderdir.

ASP’nin en çok önemsediği nokta müşteri memnuniyetidir ve bunu sağlayabilmek için, ASP ürünlerindeki kaliteyi garanti etmek amacı ile kendi bünyesinde bulunan son teknolojiyi kullanmaktadır. ASP markası, dünyadaki yüksek itibarını hem kalitesi hem de güvenirliği ile korumuştur. Bu başarılar firmanın kendisini hem de teknolojisini sürekli geliştirmesine ve büyümesine sebep olmaktadır.

Sertifikaları

ISO 9001
İletişim Bilgileri