0312 394 44 90 0312 394 44 92
Keresteciler San. Sitesi 7. Sokak No: 5-7 Kahramankazan Ankara / Türkiye
vibromak@vibromak.com

Yüzey İşlem Kimyasalları

https://www.vibromak.com/yuzey-islem-tas-ve-granulleri

Bütün vibratör ve santrifüj makinelerde seramik, plastik, üreik, porselen ve çelik bilya gibi medyalarla beraber, demir, çelik, paslanmaz, alüminyum, zamak, pirinç, bakır vb. malzemeden mamul parçalarda çapak alma, yağ alma ve oksit açma amacıyla kullanılır Tavsiye edilen su ile karışım oranı %1 ile 5' dır. Koyu sarı renkli ve berrak bir sıvı olup PH=9,7 , Spesifik yoğunluğu= 1,019 g/cm3' dür. Organik asit tuzları, non iyonik yüzey aktif maddeler ve korozyon inhibitörleri içermektedir. Suda çözünebilen çevre dostu bir üründür.

 

Bütün vibratör ve santrifüj makinelerde seramik, plastik, üreik, porselen ve çelik bilya gibi medyalarla beraber, demir, çelik paslanmaz, alüminyum, zamak, pirinç, bakır vb. Malzemeden mamul parçalarda çapak alma, parlatma, yağ alma ve oksit açma amacıyla kullanılır. Tavsiye edilen su ile karışım oranı % 1 ile 5'dir. Koyu sarı renkli ve berrak bir sıvı olup PH=8,50 - 9,50 spesifik yoğunluğu =1000-1040 gr./cm3'tür. Organik asit tuzları, non iyonik ve korozyon inhibitörleri içermektedir. Suda çözülebilen çevre dostu bir üründür.

 

Bütün vibratör ve santrifüj makinelerde şeffaf plastik ve porselen parlatma taşları gibi medyalarla beraber, demir, çelik, paslanmaz, alüminyum, zamak, pirinç, bakır vb. malzemeden mamul parçalarda parlatma ve oksit açma amacıyla kullanılır. Tavsiye edilen su ile karışım oranı %1 ile 5' dir. Yeşil renkli ve berrak bir sıvı olup, PH=8,6 , Spesifik yoğunluğu=0.99 g/cm3'dür. Non iyonik yüzey aktif maddeler ve korozyon inhibitörleri içermektedir. Suda çözünebilen çevre dostu bir üründür. Köpüklenme özelliği yoktur, aynı zamanda köpük kesicidir.

 

Bütün vibratör ve santrifüj makinelerde şeffaf plastik ve porselen parlatma taşları gibi medyalarla beraber, demir, çelik, paslanmaz, alüminyum, zamak, pirinç, bakır vb. malzemeden mamul parçalarda parlatma ve oksit açma amacıyla kullanılır. Tavsiye edilen su ile karışım oranı %1 ile 5' dir. Sarı renkli ve berrak bir sıvı olup PH=8,93 , Spesifik yoğunluğu = 1010 g/cm 3' dür. Non iyonik yüzey aktif maddeler ve korozyon inhibitörleri içermektedir. Suda çözünebilen çevre dostu bir üründür. Hafif köpüklenme özelliği vardır.

 

Bütün vibratör ve santrifüj makinelerde seramik, plastik, üreik, porselen ve çelik bilya gibi medyalarla beraber, alüminyum, zamak, pirinç, bakır vb. malzemeden mamul parçalarda oksit açma amacıyla kullanılır. Tavsiye edilen su ile karışım oranı %1 ile 5' dir. Koyu yeşil renkli ve berrak bir sıvı olup PH=8,50 - 9,50 , Spesifik yoğunluğu = 1000-10300 g/cm 3' dür. Organik asitleri non iyonik yüzey aktif maddeler ve korozyon inhibitörleri içermektedir. Suda çözünebilen çevre dostu bir üründür

 

Bütün vibratör ve santrifüj makinelerde seramik, plastik, üreik, porselen ve çelik bilya gibi medyalarla beraber, demir, çelik, paslanmaz, alüminyum, zamak, pirinç, bakır vb. malzemeden mamul parçalarda yağ alma, pas alma ve oksit açma amacıyla kullanılır. Tavsiye edilen su ile karışım oranı %1 ile 5' dır. Anyonik yüzey aktif ve asit içeren, renksiz ve berrak bir sıvı olup PH=1,68 Spesifik yoğunluğu = 1.3060 g/cm 3' dür. Suda çözünebilen çevre dostu bir üründür. Hafif köpüklenme özelliği vardır.

 

Bütün vibratör ve santrifüj makinelerde seramik, plastik, üreik, porselen ve çelik bilya gibi medyalarla beraber, demir, çelik, paslanmaz, alüminyum, zamak, pirinç, bakır vb. malzemeden mamul parçalarda yağ alma ve nötrleme amacıyla kullanılır. Yüksek alkali, silikat ve yüzey aktifler içeren beyaz renkli bir tozdur. Suda çözünebilen çevre dostu bir üründür. Hafif köpüklenme özelliği vardır.

 

Alüminyum ve zamak parçalarda yağ alma, çapak alma ve parlatma amaçlı kullanılan, Açık yeşil renkli ve jel kıvamındadır.