PROMEC MÜHENDİSLİK & DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ.

İVEDİK ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ MELİH GÖKÇEK BULVARI NO:127 YENİMAHALLE \ ANKARA
0312 385 09 20       0312 385 09 21       info@promec.com.tr, yeldogan@promec.com.tr, arge@promec.com.tr      https://promec.com.tr/

     ProMec Mekanik ARGE Mühendislik Ltd. Şti. 2014 yılında, ODTÜ Teknokent Ostim Merkezi’nde, kendini sürekli geliştiren, dinamik kadrosu ile özgün bir çözüm ortağı olarak kurulmuştur.

      Mekanik ve elektromekanik tasarım, mekanik analizler, ısı analizleri, üretim ve test fikstür tasarımı ve üretimi, titreşim fikstürleri, alt sistem ve sistem bazında tasarımlar ve dokümantasyonlarının oluşturulması başlıca kabiliyetlerimiz arasındadır. Firmamız dahilinde proje dokümanlarının oluşturulması, proje dokümanları isterlerine istinaden tasarımların ve analizlerin gerçekleştirilmesi, üretim teknik çizimlerinin oluşturulması ve üretimleri gerçekleştirilerek anahtar teslim çözümler ve ürünler sunulmaktadır.

  • MİSYON

Mühendislik alanında, tüm müşterilerine; milli kaynakları etkin kullanarak, beklentilerin ötesini hedefleyen ürün, sistem ve hizmetler sunmak, varlık ve kaynaklarının değerini sürekli artırmaktır.

  • VİZYON

Türkiye’de mühendislik alanında müşteri odaklı yaklaşım ile özgün ürün, sistem ve hizmetler sağlayan en önde gelen şirketler arasında konumlanarak uluslararası alanda da faaliyet gösteren kuruluşlardan biri olmaktır

Sertifikaları

ISO 9001
İletişim Bilgileri