MKE ICDDA 2022’de Yerini Alacak

Ekleme Tarihi 30.6.2022

Makine ve Kimya Endüstrisi (MKE) A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Fatih Aycan, OSTİM Savunma ve Havacılık Kümelenmesi (OSSA) organizasyonunda 12-14 Ekim 2022 tarihlerinde beşincisi gerçekleştirilecek Savunma ve Havacılıkta Endüstriyel İşbirliği Günleri (ICDDA) etkinliği’ne katılmaktan memnuniyet duyacaklarını söyledi.

OSTİM Yönetim Kurulu Başkanı ve OSTİM Teknik Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Orhan Aydın, OSTİM Yönetim Kurulu Başkanvekili ve OSTİM Teknik Üniversitesi Mütevelli Heyeti Üyesi Sıtkı Öztuna, OSTİM Teknik Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Turan Şişman, OSTİM Teknik Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Müdürü Öğr. Gör. Gökhan Topal, OSSA Yönetim Kurulu Üyesi Taha Küçükpazarlı ve OSSA Koordinatörü Dr. Uğur Aydın, MKE A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Fatih Aycan’ı ziyaret etti.

OSTİM Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Aydın, OSSA’nın 12-14 Ekim 2022 tarihinde 5.’si düzenlenecek olan ICDDA etkinliği hakkında bilgi verdi. Aydın, ICDDA etkinliğinin iş odaklı yapısı ve firmalara sağladığı somut çıktılarla diğer etkinliklerden ayrıldığını kaydetti.

MKE’nin çalışmaları hakkında bilgiler veren Mehmet Fatih Aycan, etkinliğe katılmaktan memnuniyet duyacaklarını ve desteklerinin süreceğini ifade etti.