Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’ın Katılımıyla Gerçekleştirilen İftar Programına Katılım Sağladık

Ekleme Tarihi 15.04.2023

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay: "OSTİM'de çok önemli ihracat ve üretim hikayeleri yazılıyor."

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’ın katılımıyla gerçekleştirilen iftar programına; OSTİM Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Aydın, OSTİM OSB Yönetim Kurulu Üyesi Behzat Zeydan, OSTİM OSB Bölge Müdürü Adem Arıcı, OSTİM OSB Dış İlişkiler Koordinatörü Hamza Akca, OSTİM Savunma ve Havacılık Kümelenmesi Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Yarsan, Haberleşme Teknolojileri Kümelenmesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Kurt, OSTİM Kauçuk Teknolojileri Kümelenmesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Korkmaz, Anadolu Raylı Ulaşım Sistemleri Kümelenmesi Koordinatörü Dr. İlhami Pektaş ve OSTİM Teknik Üniversitesi öğretim üyesi Dr. Hacı Bayram Bulgurlu katıldı.
 
AK Parti Yenimahalle İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar programı OSTİM, İvedik ve Gimat'tan iş insanlarının katılımıyla gerçekleştirildi.
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, yaptığı konuşmada iş dünyasına sağladıkları destek ve teşvikleri anlattı. OSTİM ve İvedik Organize Sanayi Bölgelerine dikkat çeken Oktay, "Sadece İvedik ve OSTİM'de çok önemli ihracat ve üretim hikayeleri yazılıyor. OSTİM'de 60 bin kişi istihdam ediliyor. İhracata 70 milyon dolar katkı veriliyor." dedi. 

İlgili Görseller