5. SAVUNMA VE HAVACILIKTA ENDÜSTRİYEL İŞBİRLİĞİ GÜNLERİ (ICDDA) ETKİNLİĞİMİZİN YENİ TARİHİ BELİRLENDİ

Ekleme Tarihi 27.07.2021

Covid-19 pandemisi ve kısıtlamaları sebebi ile 13 - 15 Ekim 2020 tarihlerinde gerçekleştirilemeyen 5. SAVUNMA VE HAVACILIKTA ENDÜSTRİYEL İŞBİRLİĞİ GÜNLERİ (ICDDA) etkinliğimizin yeni tarihi, paydaşlarımız ile de görüşülerek Yönetim Kurulumuz kararı ile 12 - 14 Ekim 2022 olarak belirlenmiştir.

OSSA organizatörlüğünde T.C. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı destekleri ile gerçekleştirilen ICDDA etkinliklerimiz ile onlarca ülkeden; AIRBUS, AZERBAYCAN SAVUNMA SANAYİİ BAKANLIĞI, BAE SYSTEMS, BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ ASKERİ KUVVETLERİ, BOEING, BREZİLYA HAVA KUVVETLERİ, CERN, DASSAULT SYSTEMS, IGSS KUVEYT, KAI, LEONARDO GROUP, KATAR ASKERİ KUVETLER, LOCKHEED MARTIN, MBDA, MEXICO FEMIA, NATO/NSPA, NAVANTIA, PAKISTAN HAVA KUVVETLERİ, PTC, ROLLS ROYCE, SIKORSKY, STELIA, UKROBORONPROM, THALES, THYSSENKRUPP gibi birçok kurum ve firmanın satın alma/tedarik zinciri yetkilileri; KOBİ’ler ve ana sanayi firmalarımız ile Ankara’da buluşmakta ve 6000’e yakın profesyonel kayıtlı ikili iş görüşmesi gerçekleştirilmektedir.

5. ICDDA etkinliğimize bugüne kadar yüksek seviyede ilgilerini gösteren paydaşlarımızın ve katılımcılarımızın ICDDA 2020 sözleşmelerinde yer alan tüm hakları (stand yerleri, stand bedelleri, platform kayıtları vd.) yeni tarihinde gerçekleşecek 5. ICDDA etkinliği için korunacaktır.

Bilgilerinize sunar, sağlıklı günler dileriz.

Sorularınız için OSSA ofisine ulaşabilirsiniz.

Tel: 0312 385 50 90

E-mail: info@ostimsavunma.org