SER Elektronik Sistemler Dış Ticaret ve Pazarlama Ltd. Şti.

Hacettepe Teknokent Sit. 6C NO:7 ÇANKAYA/ANKARA
+900312 446 45 73       +90312 446 37 85      info@ser.net.tr,      www.ser.net.tr

HAKKINDA; 

SER ELEKTRONİK SİSTEMLER, 2002 yılında Telekomünikasyon sektöründe uzun yıllara dayalı tecrübeye sahip uzman kadrosuyla kurulmuştur. Telsiz Haberleşme sektöründe uzun yılların verdiği tecrübe ve hizmet arzusu ile güç bulan uzman bir ekiple, işletmeler ve kurumlar için mobiliteyi tesis edebilmek amacıyla çözüm üretme amacı ve bitmeyen sorumluluk anlayışıyla yola çıkılmıştır. Türkiye’de telekomünikasyon pazarında hizmet sunumunda yenilikçi yaklaşımlar yaratmış, bu pazara alternatif uzun dönemli telsiz kiralama vb. gibi inovatif ürünleri kazandırmış ve Türkiye’nin telsiz haberleşme alanında analog sistemlerden sayısal tabanlı haberleşme sistemlerine geçişinde öncü olmuştur.

Grup şirketlerinden OKTH Ortak Kullanımlı Telsiz Hizmetleri Ltd. Şti. ise Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu web sayfasında yayınlanan Kullanım Hakkı Yetki Belgeleri listelerine göre OKTH (Telsiz haberleşme altyapı kiralama) sektöründe de Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bugün 1000’e yakın işletme gerek Altyapı kiralama gerekse telsiz terminal kiralama hizmetlerimizi kullanmaktadır. 81 ilinde tamamında UHF ve VHF bantlarında yetkili, 4 adet ofisi, 10’u aşkın yetkili satıcı ve servisiyle Türkiye’nin bu alanda en yüksek penetrasyona ve etkin dağıtım kanalına sahip şirketidir.

SER, son dönemde Ar-ge faaliyetlerine büyük önem vermekte ve sektöründe Türkiye’nin bu kapsamda öncü Ar-Ge merkezlerinden birisine sahiptir. Hacettepe Üniversitesi Teknokent’ de bulunan Ar-Ge tesislerinde birçok üniversiteden akademisyenin katıldığı geniş bir kadro ile yeni sistem ve ürün geliştirme faaliyetleri yürütmektedir. Bu nedenle, güçlü Ar-Ge kabiliyetlerine sahip olmak, kuruluşundan itibaren SER ‘in birinci önceliği olmuştur. SER, son yıllarda cirosunun ortalama %40’ını Ar-Ge harcamaları için ayırmaktadır. Bu oran Türkiye ortalamasının çok üstündedir. 2019 yılı itibariyle 12 mühendisin çalıştığı SER Ar-Ge Merkezi, haberleşme, savunma sanayi, son kullanıcı elektroniği vb. gibi alanlarda Türkiye’de, haklı ve özgün bir konuma sahiptir. Bilgi birikimini, birçok farklı sektördeki firmalara ve savunma sanayiine tasarım ve proje gerçekleştirerek de pekiştirmektedir.

ÜRÜN GRUPLARI;

  • Telsiz Haberleşme Kontrol Sistemleri
  • Tasarım ve Analiz
  • Elektronik Donanım Tasarımı
  • Gömülü Yazılım Geliştirme
  • Kontrol Sistemleri
  • Nesne Tabanlı Yazılım Geliştirme
  • Mobil Uygulama Geliştirme
  • Elektronik Donanım Üretim
  • Elektronik Test ve Entegrasyon
  • İleri Teknoloji PCB İmalatı

İLETİŞİM

Tel       +90 312 446 45 73

Fax      +90 312 446 37 85

Web     www.ser.net.tr

Mail      info@ser.net.tr

Adres   Hacettepe Teknokent Sit. 6C NO:7 ÇANKAYA/ANKARA

Certificates

ISO 9001
ISO 14001
ISO 27001
OHSAS 18001
AS 9100
CMMI
CE Belgesi
Contact Information