OSSA 3. Kez Seattle Fuarında!

Ekleme Tarihi 6.03.2018

OSTİM Savunma ve Havacılık Kümelenmesi (OSSA) 26-28 Mart 2018 tarihlerinde Amerika Birleşik Devletleri'nin Seattle şehrinde düzenlenecek olan Savunma ve Havacılık Tedarikçileri Zirvesi'ne katılacaktır. 

OSSA, 2014 ve 2016 yıllarında üyeleri ile katılım sağladığı Seattle Zirvesine; 2018 yılında da  9 üyesi ile katılarak, üyelerinin Boeing ve birinci derece ana yüklenicileri ile  işbirliklerini arttırmayı hedeflemektedir.

Boeing ile süren bir çok görüşmenin ardından; AS9100 kalite belgeleri ve diğer belgelendirmelere sahip olmaları, uzun dönem yatırım planları, finansal güçleri gibi birçok unsura sahip olmaları sebebiyle Boeing ile iş yapabilme şansını yakalayan ve Boeing onaylı tedarikçi olan üyelerimiz Gür Metal, Yepsan Savunma ve  Yüksel Kompozit’in yanı sıra Seattle fuarına üyelerimizden Askar Makine, EMGE, Hezarfen Havacılık, Küçükpazarlı Havacılık, PDMSOL Savunma, Volo Kompozit de katılım sağlayacaktır.

Boeing ile ilişkilerin geliştirilmesi için çalışmalarına önem veren OSSA Kümelenmesi, fuarda birçok ikili görüşme gerçekleştirecektir. 

İlgili Görseller