Orpaş Endüstriyel ve Kurumsal Hiz. ve Ür. San. Tic. A.Ş.

İstanbul Yolu (E5) 26. Km. Saray Mah. Adnan Menderes Bulvarı, 129. Cadde No: 6 Kazan 06980 Ankara
0312 815 54 00       0312 815 54 03      ibrahim@orpas.com.tr, fabrika@orpas.com.tr       www.orpas.com.tr

1988 yılında kurulan ORPAŞ A.Ş. siz değerli müşterilerimize yüksek teknolojiye sahip makineleri ve akılcı üretim performansları ile en iyi hizmeti sunmaktadır. Tesisimizde, son sistem üretim makinaları kullanılmaktadır. 2 adet 2007 model lazer sac kesim makinelerimiz ile müşterilerimize hızlı, kesintisiz ve güvenilir hizmet verilmektedir. En son sistem bilgisayar ve lazer teknolojisine sahip bu yeni makineler ile birçok sektörün fason parça ve mamul ürün ihtiyacını karşılamaktayız.

Fabrikamız 6.000m2 açık, 2250m2 kapalı alan üzerinde kurulmuş olup deneyimli ve uzman kadrosuyla sektörün önde gelen kuruluşlarındandır. Müşteri memnuniyeti ve kaliteli üretim ilkesi ile profesyonel çalışan işletmemizde, kaliteli üretimimiz, ISO 9001:2008 kalite sertifikası ile tescillenmiştir.

Rekabetin hızla arttığı iş dünyasında müşterilerimizin ihtiyaçları çeşitlenmekte ve daha bilinçli olmaktadır. Sizlerin işlerinizde önemli hissedilir başarıları yakalamanız için Orpaş, ileri ve yüksek teknolojileri ile çözümler sunmaktadır. Sürekli daha ileriye ve daha kaliteye ulaşmayı hedefleyen ORPAŞ A.Ş. güveni ve azmini de birleştirerek siz müşterilerimize uzun yıllar hizmet vermeyi hedeflemektedir.

KALİTE

Kaliteden taviz vermeden çalışan Şirketimizin uyguladığı kalite yönetim sistemi TÜV AUSTRIA CERT GMBH Firması tarafından ISO 9001:2008 Kalite sertifikası ile belgelendirilmiştir. Şirketimizin müşterileri arasında TÜRK SAVUNMA SANAYİ’nin Önde gelen firmalarından ASELSAN, MİKES, ROKETSAN, FNSS, NUROL, MKEK Olduğu gibi MAN, KAREL, KARÇELSAN, DOĞAN TEL ÖRGÜ, MİTAŞ,FORM AŞ, ULUSOY ELEKTRİK, MESA, TECİMER, ÖZGEN ELEKTRİK vb.Firmalarıda bulunmaktadır.

Ürünler

Sertifikaları

ISO 9001
İletişim Bilgileri
Firma Konumu
Şirket Videosu