Karakoç Hidrolik San. Tic. Ltd. Şti.

31. Sokak No:25 OSTİM, Ankara PK: OSTİM ANKARA TÜRKİYE
3123540574       3123861524      karakochidrolik@gmail.com      www.karakochidrolik.net/home/

KARAKOÇ HİDROLİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ. İlk olarak 1983 yılnıda ÖZMEKA adı altında kuruldu ve hidrolik Kapı otomatiği imalatı ile başlamıştır. 1986 yılında isim değiştirerek KARAKOÇ HİDROLİK olarak faaliyetini devam etmiştir.

Firmamız yurt içinde çeşitli kuruluşların işlerini yerine getirmektedir. Aynı zamanda ise dolaylı olarak çeşitli ülkelere mal üretmiştir. Bu ülkelerin bazıları ABD, Almanya, İsveçre, Danimarka, Birleşik Arap Emirlikler, Dubai olarak sıralayabiliriz.

Firmamızda genel olarak iş makineleri yedek parçaları, kazan parçaları ve medikal parçalar üretilmektedir. Bu kapsamda zaman zaman askeri alanda kullanılan bazı parçalar da üretilmiştir.

Kuruluşundan günümüze, tüketiciye her zaman en kaliteliyi en ekonomik koşullarda aktarmayı hedefledi ve bu hedef doğrultusunda son teknolojiyi kullandığı üretimlerinin de her zaman arkasında oldu.

Son yıllarda iç piyasa ve açıldığı dış piyasada da kalite ve güvenilirliği ile hak ettiği yeri alan KARAKOÇ HİDROLİK gerçekleştirdiği makine ve makine parçaları ihracatları ile ülkemiz ekonomisine yaptığı önemli katkılara devam etmektedir.

Sektörün yakın zamana kadar, dış pazarlara olan bağlılığı göz önüne alındığında yapılanların önemi daha net anlaşılacaktır.

İletişim Bilgileri