Turkmak Makina Müh. San. Ltd. Şti.

İvedik OSB. 644. Sok. No:9/11 PK: Yenimahalle Ankara Türkiye
3123944674       3123944672      murat@turkmak.com.tr, nihat@turkmak.com.tr, umit@turkmak.com.tr, info@turkmak.com.tr      http://www.turkmak.com.tr

2006 yılında küçük bir ofiste proje yönetimi ve mühendislik hizmetleri ile başlayan iş hayatımız, bugün, yarısı mühendis ve teknik personelden oluşan 40 kişilik genç ama deneyimli kadro ve ISO 9001:2008 sertifikalı üretim kabiliyetleri ile yerli ve yabancı savunma sanayine proje ve üretim yaparak devam etmektedir.
TurkMak, Savunma Sanayi Sektörü dahilinde bugüne kadar yüzlerce farklı projenin teslimatını gerçekleştirmiş olup bu proje sayısının getirdiği deneyim binlerce farklı parça ya da asembliye karşılık gelmektedir. Kabiliyeti dahilinde olan hiçbir işten kaçmayan TurkMak Makina Mühendislik geçen zaman içerisinde 10 gramlık pin üretiminden 200 kg. lık M1 Abrams Tankları’nın titreşim yuvaları ve M578 PaletliKurtarıcıların askı kolu gergi tekerleri üretimlerine kadar farklılık gösteren ürün kabiliyetlerini portfolyosuna koymuştur. Kolayı yapmaktan kaçınan ve daima zor olanı başarmayı kendine şiar edinmiş olan TurkMak, farklı işlerin getirdiği farklı tecrübelerle alanında güvenilir bir “çözüm ortağı” olmayı kendisine misyon edinmiştir.
Zaman içinde dostlarımız haline gelen müşterilerimiz, TurkMak’ta kendi özel isteklerinin deneyim, mühendislik bakışı ve başarma heyecanı ile karşılandığını bilirler. Çünkü TurkMak’ın vizyonu gerçek hayatta karşılaşılan problemlere kaliteli ve uygun maliyetli çözümler getirmeyi gerektirir.
Lütfen siz de, sizin için aynı şekilde ne yapabileceğimizi bizimle paylaşın!

Sertifikaları

ISO 9001
ISO 14001
İletişim Bilgileri
Firma Konumu
Şirket Videosu