Sadtek Elektronik San ve Tic. Ltd. Şti.

Kayışdağı Cad. No:107/1 PK:34750 Ataşehir İstanbul Türkiye
2164694841       2165745425      asevil@sadtek.com, msonmez@sadtek.com      http://www.sadtek.com/

Hakkımızda

SADTEK ELEKTRONİK ; savunma sanayindekiki özel ve resmi kuruluşların ihtiyacı olan elektrik/elektronik ürün gruplarına yönelik yedek malzeme ve cihaz satışı , teknik servis hizmeti , üretim ve mühendislik hizmeti vermek amacıyla kurulmuştur. SADTEK, grup firması olarak savunma sanayi alanındaki projelere yönelik 2010 yılında kurulmuş ve faaliyetlerine başlamıştır.

Profesyonel kadromuzla ortak hedefimiz, içinde olduğumuz projelerde müşterilerimizin ihtiyaçları ve menfaatleri doğrultusunda hareket ederek, gerekli ihtiyaçların en kısa sürede ve ekonomik bir şekilde temin edilmesini sağlamaktır. Bu projelere ait askeri ürünlerde de satıcı ve üretici firmalar için sürekli ve güvenilir bir ortak olmaktır.

VİZYONUMUZ

SADTEK olarak vizyonumuz; Mühendislik faaliyetlerimizle Satış, Ar-Ge/Üretim ve Teknik Servis departmanımızla mutlak müşteri memnuniyeti sağlayarak müşterilerin isteklerine en uygun şekilde hizmet vermek ve çözümler üretmek, tedariki talep edilen elektrikli/elektronik cihazların ve ürünlerin, özellikle Türk Savunma Sanayi kapsamındaki müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda ulusal / uluslararası lojistik kaynaklardan yararlanılarak temin edilmesi, üretilmesi ve planlanan zaman içinde müşteriye ulaştırılmasını sağlamaktır.

Bu amaçları gerçekleştirmek için SADTEK çalışanları olarak sorumluluğumuzun bilincindeyiz.

MİSYONUMUZ

SADTEK olarak, vizyonumuzun gereksinimleri doğrultusunda, çalışma prensiplerinden ve kalitesinden ödün vermeyen, bilgi birikimi ile müşterilerinden aldığı güvenden güç alarak, üstlendiği projelerde koşulsuz müşteri odaklılığını ilke edinen, Türkiye’mizin Savunma Sanayi’ ne elektrik ve elektronik ürünler kapsamında kaynak ve değer yaratan örnek bir kuruluş olmayı kendimize "MİSYON" edindik.

Ürünler

Sertifikaları

ISO 9001
İletişim Bilgileri