3123857041 3123857042
57. Sok. No:96 Ostim/ANKARA PK:--- --- Ankara Türkiye
info@gokser.com

Mobil Isıtıcılar

GÖKSER Makina Sanayi, kurulduğu 1987 yılından günümüze kadar brülörlü ısı üretim setleri konusunda hizmet vermektedir. Gökser Makina süregelen gelişimi içerisinde Türk Silahlı Kuvvetlerinin ısıtma ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmalarını bu yönde sürdürmüş, bu yönlenme lokal ısı üretim cihazları ile birlikte mobil ısıtma sistemlerinin ihtiyaçlarının ortaya çıkmasını sağlamıştır.

Mobil ısıtma sistemleri elektrikten bağımsız, akuple jenaratörlü kapalı kasa içerisinde römork şeklinde sistemlerdir. Sistemin ısıtma özelliği motorin brülörlü olduğundan çok soğuk havalarda motorinin donmaması için sistem önce kendini ısıtır. Bu özelliği ile cihaz -32 / +44 ºC NATO çalışma şartlarına uygun hale gelmiştir.fan".

Mobil ısıtma sistemleri ile birlikte ihtiyaçlar mobil ısıtma-soğutma sistemlerine yönlenmiş, bu tasarım için yürütülen AR-GE faaliyetleri sonucunda mobil ısıtma-soğutma sistemleri de hayata geçmistir. Sistem, soğutma görevini kondenser - evaparatörlü komponentlerle yerine getirirken ısıtma görevini mazot brülörlü ısıtma ekipmani ile tamamlamaktadır.